Biuro dla małej firmy

Biuro dla małej firmy

Biuro dla małej firmy, chociaż ma niewielki metraż (15-50 m/kw), to musi spełniać taką samą funkcję, jak biura wielkich korporacji. Musi być przyjazne pracownikom, reprezentacyjne, by przyjmować w nim klientów, wygodne i w dobrej dzielnicy. Szukając biura dla małej firmy w Krakowie, warto zwrócić uwagę na kilka czynników, które sprawią, że pracować się nam będzie przyjemniej, a klienci będą do naszej firmy chętnie zaglądali.

W Krakowie nie brakuje ofert najmu biur dla małych firm, czy lokali na sprzedaż z takim właśnie przeznaczeniem. Najlepiej szukać ofert związanych z nowoczesnymi biurowcami, bo tylko takie budynki zapewnią nam lokal w dobrze skomunikowanej dzielnicy, w bardzo dobrym stanie, często z dodatkowymi wygodami. Budynki od początku zaplanowane jako biurowce, są odpowiednio wyciszone, mają duże powierzchnie okienne, sprzyjające oświetleniu biur, są wyposażone w windy, a nawet w siłownie czy kawiarnie, do których można wejść podczas dłuższej przerwy albo po pracy. Dodatkowe miejsca odpoczynku, takie jak park, deptak czy chociażby ogród wewnętrzny są również mile widziane, zwłaszcza przez pracowników korporacji. Na wygodę klientów, pracowników i właścicieli firm wpływa także bliskość urzędów, poczty, banku a także zwykłych sklepów spożywczych, w których można zaopatrzyć się w codzienne sprawunki.

Gdy będziemy szukać biura dla małej firmy w Krakowie nie bójmy się odległych od centrum dzielnic. W wielu miastach budowanie biurowców z dala od ścisłego centrum jest koniecznością, ze względu na zwartą budowę, ale jednocześnie dzielnice te są dobrze połączone komunikacyjnie – np. nieopodal znajdują się przystanki przesiadkowe tramwajowe i autobusowe, a środki transportu miejskiego odjeżdżają co kilka minut w różnych kierunkach. Nie zmienia to jednak faktu, że w pobliżu biurowca niezbędny jest parking, najlepiej bezpłatny, na którym samochody mogą pozostawiać zarówno pracownicy, jak i klienci biur. Dodatkowym atutem dzielnic biurowych jest duże skupisko firm, które bardzo często współpracują ze sobą.

Dodaj komentarz