KredytGdansk.pl – najtańsze kredyty hipoteczne w Trójmieście

KredytGdansk.pl – najtańsze kredyty hipoteczne w Trójmieście

Postawienie własnego domu z przepięknym ogrodem lub zakup nowego mieszkania to marzenie wielu Polaków. Niestety, nie każdy zarabia na tyle dobrze, aby samodzielnie zgromadzić kwotę niezbędną na realizację takich marzeń. Z pomocą przychodzi wówczas bank, w którym można zaciągnąć kredyt hipoteczny. W zależności od banku taka długoterminowa pożyczka może zostać zaciągnięta na mniej lub bardziej korzystnych warunkach.

Co zatem zrobić, aby zaciągnąć kredyt na atrakcyjnych warunkach? Gdzie szukać ewentualnej pomocy? I co zrobić, aby uzyskać najtańszy kredyt hipoteczny m.in. w Trójmieście? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. Zapraszamy!

Atrakcyjna oferta kredytu – co na nią wpływa?

Osoby zaciągające kredyt hipoteczny zwracają uwagę na szereg kryteriów. Przede wszystkim jest to: okres kredytowania, wysokość odsetek, czy ubezpieczenie kredytu. Największe znaczenie ma tu stała wysokość spłacanych rat – kredyt hipoteczny ze zmiennym oprocentowaniem nie cieszy się w tych czasach aż tak dużą popularnością, jak ten sam produkt ze stałym oprocentowaniem.

Praktyka pokazuje jednak, że nie tylko kredytobiorcy mają swoje wymagania wobec zaciąganego kredytu. Również i bank, jako druga strona chce zyskać pewność, że kredytobiorca będzie w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie bez większych problemów. Dlatego instytucja ta skrupulatnie ocenia potencjalnego klienta i szczegółowo analizuje m.in. u kredytobiorcy:

  • historię kredytową – wpisy w BIK-u;
  • formę zatrudnienia i stabilność dochodów;
  • wysokość wniesionego wkładu własnego;
  • stan cywilny, wiek, wykształcenie oraz wykonywany zawód.

Rzetelna analiza pozwala uzyskać odpowiedź na pytanie, czy konsument będzie w stanie spłacić zobowiązanie. Warto wiedzieć, że poszczególne banki dokonują takiej oceny w nieco inny sposób. Nie powinno zatem dziwić, że bank X odrzucił nasz wniosek o kredyt, podczas gdy bank Y przyjmuje nas z otwartymi ramionami.

Jak znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego?

Samodzielne poszukiwanie najlepszej oferty kredytu hipotecznego zajmuje sporo czasu. Zamiast więc go tracić, warto korzystać z gotowych rozwiązań i możliwości pomocy. Profesjonalne wsparcie w poszukiwaniu najtańszego kredytu uzyskasz od eksperta kredytowego z KredytGdansk.pl, który przeanalizuje Twoją sytuację finansową i na jej podstawie wskaże najlepsze (i możliwe do zaciągnięcia) kredyty hipoteczne.

Za udzieloną pomoc nie będziesz musiał  płacić. Pośrednictwo kredytowe, w którym pracuje ekspert, ma podpisane umowy z wieloma bankami. Ten, w którym zaciągniesz kredyt z pomocą specjalisty, płaci kilkuprocentową prowizję ekspertowi dopiero po podpisaniu umowy o kredyt. Specjalista jest zatem niezależny, ponieważ firma, w której pracuje, ma podpisane umowy z wieloma bankami, a nie tylko jednym.

Dodaj komentarz